Tibetské zpívající mísy

Tibetské zpívající mísy

Vyvinuté Petrem Hessem pro cílené terapeutické účely

Podej mi ruku, můj živote
Chcete-li poznat své já, svého těla a duše, ulevit si od životních problémů; seznamte se s meditací, terapií tibetských zpívajících mís. Jedinečné léčebné účinky jsou ověřené historickou zkušeností a dědictvím přírodních zákonitostí, tj. ve zdravém těle zdravý duch.

Tibetská mísa, zvaná zpívající mísa, je tradiční ozvučný lidový nástroj. Je ze slitiny obvykle sedmi kovů, zlato symbolizuje Slunce, stříbro Měsíc, měď Venuši, rtuť Merkur, železo Mars, olovo Saturn a cín Jupiter. Nejkvalitnější mísy pocházejí z Nepálu a Tibetu. Malby v jeskyních prokazují využití mís již před dvaceti šesti tisíci lety. V šedesátých letech dvacátého století, se zrodila nová hippie kultura, která tibetské mísy rozšířila za účelem duchovního růstu po celém západním světě.

Co se vlastně děje v těle během zvukové masáže? Každá molekula vody v našem těle se uvede vibrací mís do pohybu. Lidské tělo se skládá přibližně až z osmdesáti procent vody. Příznivé vibrace se přenášejí do těla a šíří se v soustředných vlnách, to znamená, že působí na každou buňku v lidském těle. Zvukové vibrace jím procházejí nerušeně a vycházejí ze špiček prstů a konečků vlasů. To jen ale za podmínky, že tělo není blokováno v důsledku nevyřešených životních problémů, stresu a starostí. Časem se může v těle vytvořit mnoho blokád, které může jemná vibrace uvolnit. Při zvukové masáži spolupracuje masáž vibrací s jemně harmonickými zvuky proudící tělem. Poté nastává hluboká relaxace, což je základ pro posílení léčivého procesu. Můžete si být jisti, že při každém dalším ošetření se problémy stále více zmírňují, nebo zcela zmizí. Tělo se přenese zpět do kontaktu s původními vibračními vzory a obnoví původní harmonii se samoléčebnou silou. Zvuková masáž má tedy silně preventivní a zdraví blahodárný účinek. Vibrace mís zvyšuje prokrvení plic a přísun kyslíku, tím regeneruje následky postcovidového syndromu. Významně ulevuje od bolesti kloubů (revma), zad, ramen a břicha. Je účinná také v případě vysokého tlaku, deprese, smutku, poruchy spánku, migrény, v období přechodu, tinitus, vyčerpání z chronického stresu (syndromu vyhoření), hyperaktivity, autismu dospělých a dětí, aktivace v predispozici těhotenství, celkové imunity těla a duševní hygieny, svalové horečky….

Americká neurovědkyně a farmakoložka paní Candanc Pert, nositelka Nobelovy ceny, konstatuje, že působením meditace zvukovými mísami z hlediska molekulární neurofyziologie se dosáhne nejdokonalejší harmonie struktury mozku. Na magneticko dynamické rezonanci se dokázalo, že při meditaci se nejvíce realizují strukturovaná funkce mozku, všechny synapse a struktury jsou v harmonii. Tibetské mísy se využívají v oblastech relaxace, pedagogiky, poradenství, koučování, prevence, terapie a v léčebných profesích.

salon-yveta-konigova-tibetske-misy-10

Ceník

terapeutické tibetské mísy, zvuková koupel
délka trvání 80 minut
1 500,- Kč
baňkování, tibetské mísy, zvuková koupel
délka trvání 80 minut
1 500,- Kč
dětské tibetské mísy, zvuková koupel
délka trvání 60 minut
700,- / 1 000,- Kč
děti / mládež

Kontaktujte nás telefonicky na čísle 728 019 103 nebo email info@yvetakonigova.cz